Kontakt

Istniejemy od 1992 roku.

Firmę założył i prowadzi Mariusz Zielmachowicz.

Pierwszym poważnym zajęciem na początku lat 90-tych była instalacja i optymalizacja systemów sprzedaży leków Katowickiej firmy . Standardy rozliczeń z Ministerstwem Zdrowia nałożyły na właścicieli aptek obowiązek rozliczania się w sposób elektroniczny. Komputery masowo zaczęły trafiać do aptek i hurtowni leków. Obsługiwaliśmy systemy KAMSOFT na terenie województw włocławskiego i płockiego.

W połowie lat 90-tych systemy kodów kreskowych masowo zaczęły zdobywać rynek tam gdzie potrzebna była identyfikacja towarów czyli do wszelkiej maści hurtowni. Właśnie na tym polu rozwinęliśmy naszą działalność na terenie województwa włocławskiego, płockiego, konińskiego, łódzkiego. Uruchomiliśmy też serwis drukarek do etykiet i kodów kreskowych firm

Pod koniec lat 90-tych firma rozszerzyła profil o zarządzanie dużymi sieciami komputerowymi. Rozpoczęła współpracę z firmą wielooddziałową Płockim Przedsiębiorstwem Robót Mostowych S.A.    
Rozbudowa obejmowała budowę sieci strukturalnej budynków zarówno pasywnej jak i aktywnej struktury. Do tego dochodził fakt, iż firma posiadała wówczas oddziały w całej Polsce. Centralę w Płocku i odziały: Gdańsk, Poznań, Tczew, Pisz.
Współpraca w obszarze IT trwała aż do roku 2001 do czasu sprzedaży spółki i przejęcia jej przez koncern niemiecki oraz w okresie przejściowym, aż do całkowitego wchłonięcia spółki w struktury koncernu, czyli do końca 2004 roku. Współpracując z Mostami wprowadziliśmy też nową działalność w obszarze IT związaną z bezpieczeństwem sieci, wykonując audyty bezpieczeństwa na terenie całej polski.

I tak przyszedł XXI wiek. Firma zprofilowała się jako firma czysto usługowa. Świadczy usługi tzw. serwisu stałego lub okresowego. Zajmuje się administrowaniem, zarządzaniem i optymalizacją obszaru IT w firmach. Na tą chwilę Serwisy stałe podpisane są na czas nieokreślony z kilkunastoma spółkami we Włocławku i okolicach. Firma odpowiedzialna jest zarówno za ciągłość bezawaryjnej pracy jak i bezpieczeństwo obszaru IT.

Firma w ramach Umowy Serwisowej proponuje i wdraża najnowsze systemy prowadzenia finansów, prowadzenia biura, projektowania, wydruków, skanowania również seryjnego. Obsługi DTP, obrabiarek CNC, monitoringu kamer przemysłowych oraz systemów RCP.

W związku ze stałym rozwojem obszaru IT wdrażamy również nowe modele przetwarzania danych w Chmurze Obliczeniowej, Internecie Rzeczy oraz własnym serwerze usług internetowych NAS.

Obszar Audio to obszar wynikający z doświadczenia jakie zdobyłem w trakcie pracy w latach 90-tych w stacjach radiowych, teatrach i projektach medialnych. Przez lata biorąc udział w niezliczonych projektach, modernizacjach i budowach obiektów użyteczności publicznej aktywnie udowadniałem zasadność a potem projektowałem kompleksowe przebudowy dotyczące poprawy akustyki hal widowiskowych i pomieszczeń. Mam za sobą duże i małe realizacje. Prywatnie jestem audiofilem i wspieram pasjonatów swoją wiedzą i doświadczeniem a kiedy trzeba również profesjonalnym doradztwem.